KONST / Litografier / Färglitografi 14445053
nr 1444 5053
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Signerad, triptyk. Färglitografi, bildmått: 18x13cm, yttermått inklusive ram: 31x57cm
Dan Nygård, född 1943 i Dalarna, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:13:26
24/1 16:27:42